Adana Oto Kiralama iş Ortağımız Ertur Rent a Car

Adana Oto Kiralama ,Adana Rent a Car  hizmetinde artık Ertur Rent a Car ile iş ortaklığımız başlamıştır,

Son yıllarda yaşam alanlarımızın dışarısına çıkmak için motorlu taşıtlara ihtiyaç duymaktayız. Gerek otobüsler gerekse uçaklar olmak üzere ekonomimizin yettiği düzeyde tercihlerimizi yaparız. Ancak gittiğimiz şehir veya ülke içinde yapacağımız planları karşılamak adına kendimize tahsis edilmiş bir araç ihtiyacı duyarız. Bunun nedeni ailecek çıkılmış bir gezide hem dolaşımın rahat, kolay olması hem de daha fazla yer görme imkanıdır.

Bulunduğunuz veya gezmek istediğiniz şehri toplu taşıma araçları ile gezmek ailece zor ve yorucu olabilir bununla birlikte yaptığınız planların bazılarını gerçekleştirme imkanı bulamayabilir bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyacınızın giderme yolu çok basit ve kolaydır. Gideceğiniz şehir ve bölgelerde araba kiralama firmalarından araç kiralayarak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ertur Adana oto kiralama, Adana il ve ilçelerinde araç ihtiyacı olanlara ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş bir firma olup uzun yılların tecrübesi ve yeni model seçkin araçları ile Adana Havaalanı odaklı hizmet vermektedir. Ayrıca  Adana araba kiralama firmamızın iş ortağıdır, Turizm alanında en hareketli bölgelerinden olan Adana ve ilçeleri çok geniş turistik bölgelere sahiptir. Adana gibi büyük yüz ölçümüne sahip bir şehirde gezilmek için yapılan planda mutlaka bir özel araca sahip olmanız gerekecektir. Aileniz ile daha rahat ve kolay gezebilmek Adananın güzelliklerini daha çok görebilmek için araç kiralamanız daha uygun olacaktır.

Ertur Adana oto kiralama sizlere bu hizmeti güler yüzlülüğü ve tecrübesiyle vermekten onur duyar. Ertur Rent a Car firması 7/24 güvenilir ve kaliteli hizmeti prensip edinmiş ilk öncelik maddiyat değil  müşteri memnuniyeti ne yer vermiştir. Kiralamak istediğiniz araçları ister günlük isterseniz de daha uzun vadeli olarak kiralayabilir ve Adana’da rahatça gezebilirsiniz. Araçlarımız oldukça konforlu ve şık olmakla birlikte ekonominize uygun araçları seçme imkanı da sunmaktadırlar.

Ertur Adana oto kiralama sağlığınız ve güvenliğiniz için son model, bakımlı araçları ve üst düzey markaları tercih etmektedir. Araçları sıfır km olmakta ya da her 30.000km de değiştirilerek yeni araçlar alınmaktadır. Siz kullanıcılara üst düzey markaları sunarken ekonominizi de hesaba katarak avantajlı fiyatlar ile hizmet vermektedirler.  Araç kiralama da öncelik  şart olarak, 21 yaşını doldurmuş ve en az iki yıllık ehliyeti bulunmasıdır. Bu şartları sağlayan herkes ister telefonla ister internet üzerinden firmaya  ulaşabilir ve ihtiyaç duydukları araçları kiralayabilirler.


Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek hattımız 0 322 02 02 arayabilirsiniz Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.